Поиск по сайту:

Пт, 19 Апреля 09:52

Новости Кастинг Объявления Медиа база Тендеры

Реклама в телеканале ТонісГруппа:
Сортировать по: Направление сортировки:
     Тоніс

Рейтинг телеканала (ориентировочный): 1,6

Разместил:

IPTV Production

Тоніс
Рейтинг: 1,6
Покрытие: 65,8%
Тип: Публицестический

Географический охват
66% території України
Телеканал ТОНІС бурхливо розвивається. Зараз ми знаходимося у стані постійних творчих змін і пошуків нових форм спілкування з глядачами. Останній рік приніс суттєві зміни в концепції мовлення і розуміння того, що від нас чекає наша аудиторія. ТОНІС рухається швидкими темпами і прямує до створення телебачення, яке повинне розважати глядачів, телебачення для дозвілля.
   
   Регіональний розвиток
   За останній рік ТОНІС значно збільшив обсяг мовлення і покриття в регіонах України. Потенційна аудиторія зросла з 17 до 20 мільйонів глядачів у 42 містах України, серед яких 30 міст з населенням понад 100 тис. мешканців. У відсотковому відношенні за останні шість місяців аудиторія збільшилася на 25%. Активно ведуться роботи з метою укласти додаткові договори з регіональними ефірними та кабельними операторами. Також у найважливіших регіональних центрах буде встановлено власні передавачі, що дозволить значно покращити якість мовлення та збільшити обсяг покриття.
   
   Виробництво власних програм
   Новою концепцією мовлення заплановано виробництво низки програм власного виробництва, що зможе привабити додаткову аудиторію, враховуючи інтереси потенційних глядачів, вік яких - від 17 до 55, адже саме така вікова група становить 65% всіх глядачів "ТОНІСу".
   Вже в ефірі - програми "Світські хроніки" , " Фінансист", "Нерухомість ", "Pro Ранок", "Сильні світу сього", "Диваки". У листопаді 2003 року новини телеканалу "ТОНІС" вийшли в новому форматі під назвою " 24 години" .
   
   У цей час технічна база телеканала значно оновилася, ефірне мовлення ведеться з основного офісу, де тепер зосереджені весь персонал і матеріально-технічна база телеканала. Навесні 2004 року введено у дію власні студії ТК "ТОНІС", оснащені сучасною технікою, що дозволило значно поліпшити якість програм і розширити виробництво.
   
   
   Загальний обсяг мовлення – 24 години в ефірі та 24 години через супутник.
   
   ТОНІС відзначено почесною міжнародною нагородою International Gold Medal Award 2003 року за якість і ефективність.
   
   Ліцензії Національної Ради України з телебачення і радіомовлення
   НР N1287 та НР N1289
   
   Параметри мовлення:
   Супутник AMOS 2
   Частота 10 761 Мгц
   Символьна швидкість 23,250
   Корекція помилок ¾
   Поляризація горизонтальна
   Стандарт MPEG-2
   
   Мовлення в оновленому форматі на каналі розпочалося в березні 2003 року.
   У червні 2003 року нова команда "ТОНІСу" поставила собі за мету вивести канал до другого ешелону українського телеринку.
   
   Головою Правління ВАТ "Телеканал ТОНІС" обрано Віталія Докаленка, відомого українського режисера та телепродюсера. Він впевнений, що канал здатен на більше. Зараз випрацьовується нова концепція мовлення, яка буде достатньо переконливою заявкою ТОНІСу на власне місце під телевізійним сонцем.
   
   Для більш ефективного функціонування каналу створено підрозділи маркетингу та PR, вибудовано концепцію виробництва власного телепродукту, покращено політику регіонального розвитку.
Прайсы