Поиск по сайту:

Пт, 19 Апреля 08:45

Новости Кастинг Объявления Медиа база Тендеры

Реклама в телеканале НТНГруппа:
Сортировать по: Направление сортировки:
     НТН

Рейтинг телеканала (ориентировочный): 1,72

Разместил:

IPTV Production

НТН
Рейтинг: 1,72
Покрытие: 62,9%
Тип: Информационный/новостийный

Географический охват
62,9% територии Украины в основном северные, центральные и восточные области
Телеканал «НТН» розвивається як канал загальноформатного мовлення. В українському ефірі - з 1 листопада 2004 року. Генеральний директор каналу - Ільяшенко Олександр Борисович.
   В зоні впевненого прийому сигналу «НТН» - більша частина України, а завдяки кабельному та супутниковому мовленню нас дивляться у багатьох країнах близького та далекого зарубіжжя. Програми каналу можна дивитися протягом 20 годин на добу.
   
   Щоденно НТН пропонує своїм глядачам 11 випусків новин! Гасло інформаційної служби каналу: «Новини зараз». Шість годин гарячого інформаційного продукту власного виробництва це - інформаційна кримінально-соціальна програма - «Свідок», розважально-пізнавальна програма «Вершки», інформаційна програма «Вчасно» та «Вчасно. Київ», новини бізнесу для вас підготують фахівці програми «Ціна питання», актуальні події дня у програмі «Вчасно підсумки», новини дня та їх аналіз, точка зору експертів і спеціалістів у програмі «Вчасно про головне».
   
   НТН - лідер серед українських каналів за рівнем технічної бази. Ми працюємо на техніці формату XDCAM, що була представлена компанією Sony тільки восени 2003 року.
   
   А якщо додати до усього цього шедеври світового кінематографу, вітчизняні та зарубіжні телесеріали, то отримаємо саме те, що ви бачите щодня на своїх екранах! Залишайтеся з нами!
   
Прайсы