Поиск по сайту:

Пт, 19 Апреля 08:22

Новости Кастинг Объявления Медиа база Тендеры

Главная >> Реклама в Украине > У Нацраді ліцензується супутниковий розважально-інформаційний канал «TVій плюс»

У Нацраді ліцензується супутниковий розважально-інформаційний канал «TVій плюс»


   Херсонське ТОВ «Медіа група позитив» подало до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення заяву про видачу ліцензії на супутникове мовлення. На засіданні 22 липня Нацрада прийняла рішення про ліцензування мовника за основу.

   «Медіа група позитив» пропонує концепцію розважально-інформаційного каналу «TVій плюс» зі слоганом «Налаштуйся на позитив». В ефірі заплановано інформаційні випуски «Новини+», соціальна програма про долі людей, пізнавальні програми «Сторінки історії», «TVій лікар», розважальні «TVоя страва», Fashion Time, «TVій мікрофон» (телепроект з елементами реаліті-шоу), програма для дітей «Дитяча енциклопедія», кінопоказ.
   
   
   
   Згідно з концепцією, «TVій плюс» планує мовити 19 годин на добу (із 7:00 до 2:00), з яких 8 годин 25 хвилин на добу - програми власного виробництва. 75% програм - українською мовою.
   
   
   
   «Наш інвестор займається туристичним і готельним бізнесом на всьому півдні України. інакше, ніж через супутник, ми на весь південь не зможемо вийти», - пояснив представник компанії, відповідаючи на запитання членів Нацради, навіщо херсонській компанії з регіональною концепцією потрібен вихід на супутник. Ім'я інвестора не розголошується. За словами в. о. голови Нацради Андрія Мирошніченка в засновниках телекомпанії записано дві особи з однаковим прізвищем. «Їхні імена вам ні про що не скажуть», - зазначив він на брифінгу.
   
   
   
   Остаточно питання ліцензування херсонської компанії, можливо, буде вирішене вже на наступному засіданні Нацради, яке орієнтовно відбудеться 26 серпня - після завершення відпустки членів регуляторного органу.
   
Дата размещения: 24/07/2009
Источник: http://

Хотите добавить комментарий?

Ваше Имя


Пожалуйста, введите символы с картинки ниже:'1
   "
16/01/2010 15:51:50

a
   PPP
16/01/2010 15:52:47

Анна
   Отличная статья! Из новых технологий, используемых в рекламе, хотелось бы отметить технологию Fun-маркетинга. Это особенно актуально в связи с преобладанием банальной и скучной рекламы, нацеленной только на
19/12/2011 12:50:39Главная >> Реклама в Украине
Volkswagen и Porsche официально вместе
Наблюдательные советы автоконцернов одобрили план слияния в единую компанию под лозунгом Jointly on track to become the worldwide number one («вместе, чтобы стать №1 во всем мире»).
Добавленно: 14/08/2009
А вы хотите себе Volkswagen Golf?
Агентство DDB London сняло новый ролик Для Volkwagen Golf нового поколения.
Добавленно: 14/08/2009
Альтернативная энергетика против "технической невозможности"
Сразу за городской чертой Одессы, возле поворота на рынок "7 км", появились необычные объекты. При близком рассмотрении - это маленький ветряк и солнечная батарея. Они установлены прямо на рекламной конструкции.
Добавленно: 14/08/2009
В июле стартовала новая акция от журнала Diva
С июльского номера в каждом журнале Diva читательницы смогут найти подарок – DVD-диск с лучшими за последние годы фильмами «для женщин». Выбор фильмов был определен путем опроса читательниц журнала.
Добавленно: 24/07/2009
Pulse принесет VIASAT TV в каждый дом
В июле стартовал совместный проект маркетингового агентства Pulse и компании Vision TV, официального провайдера услуг международного спутникового телевидения VIASAT в Украине.
Добавленно: 24/07/2009
Марка Zlatopramen провела масштабный рестайлинг
Zlatopramen, популярная чешская марка светлого пива, провела масштабный рестайлинг. Изменения затронули форму бутылки, а также дизайн этикетки и кольеретки. Новый подход к визуализации продукта позволит марке стать более яркой и узнаваемой на прилавках магазинов и отобразить характер настоящего чешского пива, унаследовавшего многовековые традиции пивоварения.
Добавленно: 24/07/2009
Телеканал «Украина» запустил летнюю промо-кампанию
«Вiзьми з собою лiто» - таким стал слоган кампании, а ее символом – чемоданчик с яркими хитами сезона.
Добавленно: 7/07/2009
Олексій Мочанов залишив «Екіпаж». Програма припинила існування
Автогонщик Олексій Мочанов, співведучий програми «Екіпаж» виробництва продакшну «Світ ТБ» (Перший автомобільний канал), залишив проект. Цю інформацію він підтвердив «Телекритиці».
Добавленно: 7/07/2009
Компания "Сандора" представляет новый продукт "ФруТонус"
В начале июля компания “Сандора» вывела на рынок новый продукт - газированные напитки ТМ «ФруТонус».
Добавленно: 7/07/2009
«Блік» запускає безкоштовний недільний випуск
Газета «Блік» 5 липня випустить перший номер безкоштовного видання «Блик-Воскресенье». Як повідомляє прес-служба видання, газета розповсюджуватиметься у Києві у торгових центрах та магазинах, через міні-бокси на кіосках «Союздруку» та за допомогою промоутерів.
Добавленно: 3/07/2009Статьи о рекламе
BTL | Public Relations | Видеопроизводство Продакшн | Исследования | Кастинги | Креатив Дизайн Разработка | Маркетинг Брендинг | Наружная реклама | Планирование Медиапланирование | Пресс-релизы | Производители рекламы (РА) | Разное | Реклама в интернете | Реклама в прессе | Реклама на радио | Реклама на телевидении |