Поиск по сайту:

Пн, 22 Июля 09:07

Новости Кастинг Объявления Медиа база Тендеры

Реклама в телеканале 1+1 - ти не одинГруппа:
Сортировать по: Направление сортировки:
     1+1 - ти не один

Рейтинг телеканала (ориентировочный): 22

Разместил:

IPTV Production

1+1 - ти не один
Рейтинг: 22
Покрытие: 98,4%
Тип: Общий

Географический охват
Більш ніж 98% території Украини
ТЕЛЕКАНАЛ "1+1": СТРАТЕГІЯ І ПЕРСПЕКТИВИ
   
   
    "1+1" – загальнонаціональний україномовний телеканал, безперечний лідер вітчизняного телевиробництва та один з найулюбленіших телеканалів українських глядачів.
   
   Канал "1+1" засновано у серпні 1995 року. Він вийшов в ефір у вересні того ж року. З 1997 року "1+1" здійснює мовлення на Другому загальнонаціональному каналі українського телебачення згідно з ліцензією Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.
   
   До 2004 року обсяг мовлення "1+1" складав 15 годин на добу: з 07:00 до 10:00 та з 14:00 до 02:00.
   
   З 30 липня 2004 року канал одержав право на збільшення обсягу мовлення до 24-х годин на добу, що відкрило для колективу "1+1" нові творчі можливості та дало змогу зробити цілісну та логічно завершену сітку мовлення.
   
   Потужна складова бренду "1+1" – це оригінальній візуальний образ каналу, створений креативною командою "1+1 Відео-Дизайн", відзначений і визнаний колегами в усьому світі, про що свідчать неодноразові перемоги у конкурсах міжнародних організацій Promax/BDA.
   
   Канал "1+1" – один з перших українських телевиробників, який почав експортувати програми власного виробництва в закордонний телевізійний простір. Тепер шоу, розважальні проекти, фільми і серіали "1+1" демонструють провідні телеканали Росії: "Перший", "Росія" "СТС", "Культура", "Домашній". Це свідчить про високу конкурентоспроможність вітчизняного телевізійного продукту.
   
   Бренд "1+1" уже давно став своєрідним знаком якості українського ТБ. Якісний і професійний рівень програм каналу "1+1" підтверджується не лише популярністю у глядачів (про що свідчать високі рейтинги), але й схвальною оцінкою професіоналів (позитивні відгуки в засобах масової інформації, численні призи на вітчизняних і міжнародних телевізійних форумах).
   
   Серед нагород каналу - найвищі призи щорічного професійного телевізійного конкурсу України "Золота Ера" (аналог американської нагороди "Еммі" й російської "Тефі"), які здобули авторські програми "1+1" у 1997 та 1998 роках.
   
   На конференціях міжнародних асоціацій Promax та BDA (1998-2005 роки), асоціацій, що об'єднують фахівців телевізійного дизайну та promotion усього світу, відділ дизайну каналу "1+1" нагородили найпрестижнішими нагородами.
   
   Cоціальний проект "Ти не один" відзначено за оригінальність ідейного наповнення та філософське осмислення української культури в контексті культури світової. "1+1" стала єдиною компанією-переможцем серед країн СНД та Східної Європи.
   
   За результатами Всеукраїнської загальнонаціональної програми "Людина року" канал "1+1" визнано найкращою телекомпанією України 1997 року та нагороджено премією "Прометей-престиж".
   
   За підсумками відкритого Всеукраїнського рейтингу популярності "Колесо Фортуни" в 1997 році канал "1+1" також визнано найкращою українською телекомпанією та нагороджено "Кришталевим слоном".
   
   На IV Всеукраїнському фестивалі журналістики, "за підсумками опитування громадської думки населення України", канал "1+1" було визнано найкращою телекомпанією України 1998 року. За значні досягнення в українській журналістиці "1+1" присвоєно звання "Володар титулу "Всенародне визнання".
   
   Автори та ведучі програм каналу "1+1" стали першими та найяскравішими зірками українського ТБ. Ольга Герасим'юк, Юрій Макаров, Алла Мазур, Людмила Добровольська, Олесь Терещенко, Сергій Полховський, Євген Зінченко, Анна Безулик, Анатолій Борсюк, Ольга Сумська - лауреати й переможці численних телевізійних форумів, конкурсів та фестивалів.
   
   Загалом творча стратегія каналу залишається незмінною упродовж десяти останніх років. Сьогодні ми, як і раніше, вважаємо основою свого бренду змістовне українське телебачення.
   
   Наше бачення успішного телебачення: вдень, не "ганяючись" за високими цифрами рейтингів, ми претендуємо на увагу конкретних вікових груп, цільової аудиторії на кожному часовому відрізку нашого мовлення. Нічний час на телеканалі віддається найкращим зразкам культурного телебачення: дискусійні шоу, пізнавальна документалістика, артівський кінематограф, класична музика тощо.
   
   Ми не лише прагнемо комерційного успіху – для нас важлива повага глядачів!
Прайсы