Поиск по сайту:

Сб, 9 Декабря 16:11

Новости Кастинг Объявления Медиа база Тендеры

Реклама в радио КиївСортировать по: Направление сортировки:
     Київ

Частота вещания:

98,0

Разместил:

IPTV Production

Київ
Формат:
Тираж: 300000

Аудитория по половому признаку


Мужской - 47%
Женский - 53%


Аудитория по возрасту
до 16 (6%)
от 17 до 25 (18%)
от 26 до 40 (38%)
от 41 до 65 (22%)
от 66 (16%)

Аудитория по обеспеченности
неизв. (0%)
мало (0%)
средне (0%)
достаточно (0%)
высоко (0%)


Географический охват
Киев и область
29 березня 2004 року здійснила свій перший вихід в ефір перша в Україні муніципальна радіостанція - «Радіо Київ 98 FM».
   Відтоді столичний ефір став барвистішим, а на хвилі 98 FM Ви можете почути те, чого не знайдете на інших: - випуски новин - щопівгодини; - програми, які допоможуть Вам почуватися в Києві комфортніше , розважать, перенесуть Вас у минуле Києва . - музика, яка зранку примушує прокидатися,вдень - працювати, а вночі не заважає спати та мріяти.
   Ми говоримо та співаємо українською 24 години на добу!
    “Радіо Київ” – це інформаційно-музичне радіо. Ми єдина столична FM-радіостанція, в ефірі якої 60% якісної української музики. Щогодини щодня звучать найкращі твори класичної музики, джаз та етнічні композиції.
   Тільки “Радіо Київ” має ексклюзивні права на пряму трансляцію у вихідні та святкові дні на Майдані Незалежності, по вул. Хрещатик, Бесарабській та Європейській площах.
   Від інших станцій РАДІО КИЇВ відрізняється своєю спеціалізацією. Ми єдині, хто повністю присвячує свій ефір київському життю.
   Регіон мовлення – м. Київ та прилеглі райони сусідніх областей
   Кількість населення в регіоні мовлення ~6,2 млн.
   Гостями живого ефіру є відомі люди різних фахів та соціальних верств: чиновники, політики, економісти, митці, представники громадських організацій тощо. На хвилях звучать репортажі безпосередньо з місця подій.
   Ми не створюємо традиційні ток-шоу з привітами в ефірі та піснями на замовлення, ми не інформуємо, а переносимо Вас на місце події та намагаємось зробити так, щоб Вам було цікаво.
   
   Переваги розміщення реклами на Радіостанції
   Радіо-один з найпопулярніших засобів масової інформації- 87% киян слухають саме радіо.
   „Радіо Київ” – є одним з головних джерел оперативної інформації для киян та гостей солиці. Слухачі інформаційно-музичної Радіостанції прагнуть дізнатись про економічні, культурні, соціальні, політичні новини, тому і Ваша реклама, пролунавши в ефірі сприятиметься, як достовірна, вірогідна інформація. Спеціалісти відділу реклами та маркетингу “Радіо Київ”, враховуючи час виходу, місце подачі інформації, змістового навантаження зроблять все можливе, щоб Ваша реклама була почута саме тією потенційною аудиторією, на яку була розрахована.
   
   Цільова аудиторія «Радіо Київ» - це люди, для яких головними рисами радіостанції є її пізнавальна корисність та динамічна інформативність. Наш слухач віддає перевагу повідомленням, новинам та передачам про політичне, економічне, соціальне та культурне життя міста та країни. Ці передачі подаються в динамічній формі, несуть актуальну і корисну для слухача інформацію. В музичному плані ці слухачі мають смак і віддають перевагу музиці „ностальжі”, українській сучасній і народній музиці, класичній музиці.
Прайсы
Файл прайсов не найден